Spalio mėn. filmai

guliveris

Guliveris grįžta (dubliuotas)

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos

Sukurta: Ukraina

Trukmė: 1h 30 min

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Po ilgų klajonių grįžęs namo, žymusis nuotykių ieškotojas Guliveris sužino, kad po kadaise šlovingos pergalės prieš galingą Blefusku armiją apie jį buvo sukurta tiek legendų, jog Liliputijos gyventojai įtikėjo Guliverį esant tikru milžinu. Išvydę visiškai niekuo nuo jų pačių nesiskiriantį jaunuolį, žmonės nusivilia – mat Liliputijai vėl reikia didvyrio, ir nepanašu, kad Guliveris jiems galėtų padėti.

XVI Tarptautinis Mažeikių meno festivalis – taikos ir vilties almanachas

„Malonu vėl susitikti jau XVI Tarptautiniame Mažeikių meno festivalyje. Pasikeisti mintimis apie tai, kas verčia dar kartą atsigręžti ir dar kartą atrasti tikrąsias vertybes. Gyvenimo prasmės ieškojimas, grožio ir išminties, tikrojo žmogiškumo ieškojimas ir tėvynės ieškojimas eina greta.“ – tokiais žodžiais į mažeikiškius, miesto svečius kreipiasi Tarptautinio Mažeikių meno festivalio vadovas Džeraldas Bidva, kviesdamas margaspalvį rudenį praleisti dar spalvingesniuose meno renginiuose, rugsėjo 23 – spalio 28 dienomis.

Jubiliejinio šou „GROK SUSIMILDAMAS“

Keičiama data

Koncertas vyks gruodžio 04 d. 17 val.

Kovo 5d. 17.00 val. Mažeikių Kultūros centrą sudrebins vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, dainų autoriaus ir atlikėjo -Viktoro Praprojubiliejinis šou„GROK SUSIMILDAMAS“.

Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausios dainos: „Tu grok“, „Aš dar dainuosiu“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Laužai“, Kelio pradžia“, „Daktarai“,“ „Kai nieko neturi“, „Dėkoju tau, „Gražuolė Lietuvaitė“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko grupė „Hiperbolė“ ir kiti Lietuvos atlikėjai.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode